7 روش پرداخت بیمه تامین اجتماعی | 2 روش دریافت فیش بیمه (راهنمای قدم به قدم)

ایستادن در صف طولانی کارگزاری های بیمه برای دریافت قبض و پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی کاری خسته کننده و حوصله سر بر است. اگر شما هم با ما در این مورد هم نظر هستید، حتما به دنبال روشی برای پرداخت غیرحضوری حق بیمه تامین اجتماعی خود هستید. تمامی روش هایی را که می توانید به صورت غیرحضوری قبض بیمه خود دریافت و آن را پرداخت کنید، در اینجا جمع کرده ایم.

فهرست

7 روش پرداخت بیمه تامین اجتماعی | 2 روش دریافت فیش بیمه (راهنمای قدم به قدم)

چگونگی دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی به صورت اینترنتی و 7 روش برای پرداخت آن (اینترنتی ٬ از طریق موبایل با کد USSD ٬ تلفن بانک، خودپرداز٬ کارتخوان و همراه بانک)

شاید شما هم در رابطه با وضعیت کاری و همچنین بازنشستگی خود دچار استرس و اضطراب هستید. شاید به این فکر کنید که چگونه می توانید تا ابد کار کنید! به جان خودتان غر می زنید که همه ی زندگی ام شده کار و به هیچ یک از فعالیت هایی که از انجامشان لذت می برم نمی رسم. اگر شما در سن و سال جوانی به فکر آینده خود هستید، می توانید با داشتن بیمه تامین اجتماعی به تمامی این فکر و خیالات خاتمه دهید اما توجه داشته باشید برای داشتن یک حقوق بازنشستگی باید ماهیانه پولی برای بیمه خود رد کنید و به همین علت ما در این مقاله تصمیم گرفتیم شما را با نحوه پرداخت بیمه تامین اجتماعی آشنا کنیم.

اگر فردی هستید که با تکنولوژی آشنایی ندارید و تنها با موبایل خود کار می کنید نگران نباشید در این آموزش تصویری به شما پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل نیز آموزش داده می شود ودر نهایت شما می توانید فیش بیمه تامین اجتماعی با کدملی و با گوشی دریافت کنید. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

2 روش دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی

هرچند روش های متنوعی برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی وجود دارد اما دریافت قبض تامین اجتماعی تنها به دو طریق ممکن است:

  • مراجعه حضوری به کارگزاری های بیمه تامین اجتماعی
  • دریافت برگه پرداخت بیمه از طریق مراجعه به پرتال سازمانی تامین اجتماعی

7 روش پرداخت غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی

  • پرداخت حق بیمه از طریق وب سایت تامین اجتماعی
  • پرداخت حق بیمه از طریق اینترنت بانک ملت و اینترنت بانک رفاه کارگران
  • پرداخت حق بیمه از طریق خودپرداز (دستگاه های ATM)
  • پرداخت حق بیمه از طریق موبایل با کدهای USSD
  • پرداخت حق بیمه از طریق تلفن بانک
  • پرداخت حق بیمه از طریق دستگاه های کارتخوان (P.O.S)
  • پرداخت حق بیمه از طریق موبایل و با اپلیکیشن سازمان تامین اجتماعی

در هنگام واریز حق بیمه تامین اجتماعی به هریک از روش های گفته شده، شما به شناسه قبض بیمه خود نیاز خواهید داشت. در ابتدا از نحوه دریافت این شناسه و سپس از تمامی روش های پرداخت آن گفته ایم.

توجه! در صورتی که کارفرما هستید و می خواهید لیست بیمه کارکنان خود را به صورت اینرتنتی پرداخت کنید، مقاله ارسال اینترنتی لیست بیمه را بخوانید.

دریافت فیش بیمه

نحوه دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی و پرداخت حق بیمه از طریق وب سایت تامین اجتماعی

برای دریافت برگه پرداخت (فیش حق بیمه) به صورت زیر عمل کنید:

1- به پرتال سازمانی تامین اجتماعی به آدرس https://samt.tamin.ir/ مراجعه کنید. (توجه داشته باشید سامانه برای گروههای بیمه ای حرف و مشاغل آزاد، اختیاری، کارگران ساختمانی و رانندگان انفرادی می باشد.)

اگر از قبل نام کاربری و رمز عبور خود را از کارگزاری های دریافت کرده اید، آن ها را وارد کنید و مرحله 6 به بعد را دنبال کنید. در غیر این صورت بر روی ثبت نام کلیک کنید.

توجه! صفحه ثبت نام در صورتی باز خواهد شد، که از آی پی های داخل ایران استفاده کنید. بنابراین اگر از ابزارهایی برای دور زدن فیلتر استفاده می کنید، قبل از ثبت نام بهتر است آنها را قطع کنید.

ثبت نام در سایت تامین اجتماعی

2- با کلیک بر روی ثبت نام در مرحله پیش وارد صفحه زیر خواهید شد. بر روی باکس مربوط کلیک کنید و سپس بر روی گزینه تایید و ادامه بزنید.

دریافت برگه واریز

3- اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. تنها پر کردن بخش های ستاره دار کافی است. اگر شعبه تامین اجتماعی و شماره بیمه خود را نمی دانید می توانید آن را از روی صفحه اول دفترچه تامین اجتماعی خود و یا برگه پرداخت های قبلی خود پیدا کنید.

پس از پرکردن اطلاعات خواسته شده، عبارت امینتی را وارد کرده و بر روی کادر آبی رنگ (ثبت نام) را انتخاب کنید.

پر نمودن اطلاعات خواسته شده در کادر ابتدایی الزامی ولی در کادر دوم اختیاری است.

چنانچه از اتباع خارجی هستید می بایست قبل از ثبت نام حتماً به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه فرمایید.

width=1351

4- در این مرحله لازم است رمز عبور خود را تغییر دهید. در مرحله قبل به صورت پیش فرض کد ملی شما هم به عنوان نام کاربری و هم به عنوان رمز عبور شما انتخاب شده بود.

حال در این مرحله از شما خواسته می شود که کلمه عبور خود را تغییر دهید.

در سطر اول، کد ملی (یا رمز اینترنتی دریافتی از شعبه) را وارد کنید.
در سطر دوم، رمز دلخواه را وارد نمایید. (می توانید از عدد و یا ترکیبی از حروف و عدد استفاده نمایید.)
در سطر سوم، رمز دلخواه را مجددا تکرار نموده و بر روی گزینه تغییر کلمه عبور کلیک نمایید.

width=1351

5-حال دوباره به صفحه اول هدایت خواهید شد. کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و رمز عبوری را که در مرحله قبلی انتخاب کرده اید، در کادر مربوط به گذرواژه وارد کنید.

width=1182

6- در این مرحله و پس از ورود به سامانه مطابق با شکل زیر گزینه ( عملیات بیمه شدگان خاص) را انتخاب کنید و بر روی ( درخواست برگ پرداخت) کلیک کنید.

width=1118

7-در صفحه نمایش داده شده تعداد ماه هایی را که قصد پرداخت حق بیمه آن را دارید، وارد کنید.

دریافت برگه واریز بانک رفاه کارگران

8-حال گزینه (عملیات بیمه شدگان خاص ) را انتخاب کرده و مطابق عکس ٬گزینه (دریافت برگ پرداخت) را انتخاب کنید.

width=1211

9- در مرحله بعد با صفحه زیر مواجه خواهید شد. در این لیست وضعیت درخواست شما در سه حالت در حال بررسی، صدور و یا عدم صدور قرار می گیرد.

چند دقیقه ای صبر کنید تا برگه پرداخت از وضعیت در حال بررسی به وضعیت صدور در آید. معمولا کمتر از ده دقیقه طول میکشد. پس از چند دقیقه صفحه رو رفرش کنید. اگر وضعیت برگ پرداخت به حالت صدور درآمد. با کلیک بر روی آیکون ذره بین بر روی ستون امکانات می توانید برگ پرداخت خود را مشاهده کنید.

اما اگر با وضعیت عدم صدور مواجه شدید، ممکن است پرداخت های قبلی شما با مشکل مواجه شده باشد. توجه داشته باشید که اگر دو بار متوالی درخواست برگ پرداخت کرده باشید بدون آنکه حق بیمه را واریز کنید با وضعیت عدم صدور مواجه خواهید شد. بنابراین باید در ابتدا برگه پرداخت قبلی خود را بپردازید و سپس مجدداً درخواست بدهید.

width=1234

10- در نهایت برگه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را به صورت زیر می توانید دریافت و آن را چاپ کنید.

شناسه پرداخت تامین اجتماعی در تصویر زیر با کادر قرمز رنگ مشخص شده است. شما برای پرداخت غیر حضوری حق بیمه تامین اجتماعی خود به این شناسه نیاز خواهید داشت. اگر می خواهید حق بیمه خود را از درگاه های پرداخت بانک ملت بپردازید، شناسه بانک ملت را یادداشت کنید.

می توانید از طریق همین سامانه حق بیمه خود را پرداخت کنید. در هنگام مشاهده برگه پرداخت در قسمت پایینی صفحه درگاه پرداخت بانک رفاه را انتخاب کنید. با انتخاب درگاه پرداخت بانک، وارد صفحه اینترنتی پرداخت بانک خواهید شد. می توانید با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود و رمز پویای آن از طریق همین سامانه ، حق بیمه خود را بپردازید. پس از پرداخت کد رهگیری را برای خود یادداشت کنید.

برای پرداخت غیرحضوری از طریق روش های دیگر به شماره شناسه برگ پرداخت نیاز خواهید داشت پس آن را یادداشت کنید و یا فایل پی دی اف برگه پرداخت را نزد خود نگه دارید.

width=989

در ادامه از سایر روش های پرداخت حق بیمه گفته ایم:

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق وب سایت بانک ملت

توجه! برای پرداخت حق بیمه از طریق اینترنت بانک ملت لازم است در این بانک حساب داشته باشید و اینترنت بانک آن برای شما فعال باشد.

با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانی: www.bankmellat.ir ، از منوی بانکداری الکترونیک گزینه سامانه واریز وجوه به حساب سازمان ها را انتخاب کنید سپس گزینه سازمان تامین اجتماعی را انتخاب نمایید.

وارد کردن نام ، نام خانوادگی، پست الکترونیک، شماره همراه و شرح واریز، اجباری نیست ولی پس از پایان عملیات پرداخت، در رسیدی که برای شما صادر می شود استفاده می شود. (ترجیحا نام و نام خانوادگی را وارد نمایید).

شناسه واریز را وارد نمایید. توجه داشته باشید؛ حتماً شناسه بانک ملت را وارد کنید.

مبلغ را مطابق فیش وارد و گزینه تایید را انتخاب نمایید. (چنانچه شناسه یا مبلغ اشتباه باشد با پیغام خطای شناسه واریز را به طور صحیح وارد کنید مواجه می شوید.)

گزینه صحت اطلاعات تایید می گردد را علامت زده و گزینه تایید را انتخاب کنید.

به صفحه پرداخت الکترونیکی بانک ملت هدایت خواهید شد.

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق وب سایت بانک رفاه کارگران

برای پرداخت فیش بیمه تامین اجتماعی از طریق بانک رفاه لزومی به داشتن حساب در این بانک و یا فعال بودن اینترنت بانک و یا اپلیکیشن موبایل آن ندارید. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

1- به وب سایت رسمی بانک رفاه کارگران مراجعه کنید و از منوی خدمات بانکداری الکترونیک بر روی پرداخت حق بیمه با کارت شتابی کلیک کنید.

پرداخت

2- در این مرحله وارد صفحه پرداخت تامین اجتماعی بانک رفاه خواهید شد. شناسه پرداخت و مبلغ حق بیمه خود را وارد کنید و بر روی بررسی شناسه پرداخت کلیک کنید. شناسه پرداخت را بدون خط تیره وارد کنید.

اگر شناسه قبض تامین اجتماعی خود را ندارید، به بخش اول همین صفحه مراجعه کنید. راهنمای قدم به قدم دریافت اینترنتی شناسه قبض تامین اجتماعی به طور کامل توضیح داده ایم.

پرداخت

3- اگر شناسه و مبلغ را درست وارد کرده باشید، کادر زیر را خواهید دید. اگر اطلاعات پرداختی درست است، اطلاعات را تایید کرده و انتقال به صفحه پرداخت را بزنید.

پرداخت

4- با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، می توانید حق بیمه را پرداخت کنید. فقط حواستان به درستی صفحه پرداخت و اطلاعات سایت پذیرنده باشد.

پرداخت حق بیمه از طریق دستگاه atm

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق دستگاه های خودپرداز(ATM)

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک رفاه کارگران

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه پرداخت فیش حق بیمه تامین اجتماعی را انتخاب کنید.

۳- پرداخت توسط صفحه کلید را انتخاب کنید.

۴- شناسه قبض را وارد نمایید و تایید را انتخاب کنید.

۵- مبلغ قبض را وارد کرده و تایید را انتخاب کنید.

۶- اطلاعات را تایید کرده و رسید خود را دریافت کنید.

۷-در آخر انصراف را زده و کارت خود را بردارید.

پرداختپرداخت فیش بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک ملی

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه فروش شارژ و سایر خدمات را انتخاب کنید.

۳- پرداخت قبض تامین اجتماعی را انتخاب کنید.

۴- شناسه پرداخت را وارد کرده و مبلغ مورد نیاز را وارد کنید.

۵- اطلاعات را تایید کرده و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

پرداخت قبض بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک صادرات

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه فروش شارژ و سایر خدمات را انتخاب کنید.

۳- پرداخت قبض تامین اجتماعی را انتخاب کنید.

۴- شناسه پرداخت را وارد کرده و مبلغ مورد نیاز را وارد کنید.

۵- اطلاعات را تایید کرده و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک کشاورزی

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه انتقال وجه و خدمات ویژه را انتخاب کنید.

۳- خدمات ویژه را انتخاب کنید.

۴- گزینه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را زده و شناسه پرداخت را وارد کنید.

۵- مبلغ مورد نظر را وارد کنید.

۶- اطلاعات را تایید کرده و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک سپه

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه واریز به سازمان ها ( با شناسه ) را انتخاب کنید.

۳- گزینه سازمان تامین اجتماعی را انتخاب کنید.

۴- شناسه پرداخت را وارد کرده و سپس مبلغ را وارد کنید.

۵- اطلاعات را تایید کنید و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک ملت

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه انتقال وجه را انتخاب کنید.

۳- حساب سازمان تامین اجتماعی را انتخاب نمایید.

۴- مبلغ را وارد کرده و در ادامه شناسه واریز را وارد نمایید.

۵- اطلاعات را تایید کنید و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق خودپرداز بانک تجارت

۱- با وارد کردن کارت و انتخاب زبان فارسی٬ رمز کارت خود را وارد کنید.

۲- گزینه واریز به حساب سازمانها با دریافت کد شناسه را انتخاب نمایید.

۳- گزینه تامین اجتماعی را انتخاب کرده و شناسه قبض را وارد کنید.

۴- مبلغ را وارد کنید.

۵- اطلاعات را تایید کنید و رسید خود را بردارید.

۶- با انتخاب انصراف ٬ کارت خود را بردارید.

پرداخت

سخن آخر

همان طور که خودتان نیز در جریان هستید، بیمه تامین اجتماعی یکی از بیمه هایی ست که این روزها هر شخصی که نیاز درمانی، داشته باشد یا در جایی مشغول به کار باشد از این بیمه استفاده می کند. در این محتوای آموزشی، سعی کردیم هرآنچه در رابطه با این بیمه باید بدانید را بررسی کنیم. در این مقاله تصمیم داشتیم شما را با چگونگی پرداخت غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی اشنا کنیم وسپس شما توانستید با آموزشهای این مقاله نحوه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را فرا بگیرید. اگر هنوز هم در روش های پرداخت بیمه تامین اجتماعی مشکل دارید می توانید در انتهای مقاله برای ما کامنت بگذارید.

سایت حقوقی احقاق با توجه به نیاز جامعه در حوزه حقوقی تصمیم گرفت مقاله های حقوقی بسیاری را در این زمینه منتشر کند و اگر شما به دنبال مشاور حقوقی هستید می توانید به مشاور حقوقی چیست مراجعه کنید.

7 روش پرداخت بیمه تامین اجتماعی | 2 روش دریافت فیش بیمه (راهنمای قدم به قدم)


آیا میتوان بدون اجازه (اذن) همسر اول ازدواج مجدد انجام داد؟ بخش سومپرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با موبایل و از طریق کد USSD

۱- با شماره گیری # ۷۱۳*۷۲۴* در صفحه نمایش داده شده ٬ شناسه برگ پرداخت را انتخاب کنید.

۲- مبلغ فیش حق بیمه را به ریال وارد کنید.

۳- اگر مبلغ و شناسه را صحیح وارد کرده اید عدد ۱ را ارسال کنید.

۴- شماره کارت 16 رقمی خود را وارد کنید.

۵- رمز دوم کارت خود را وارد کنید.

۶- شماره رهگیری و تاریخ پرداخت و نام بانک را روی فیش یادداشت کنید.

پرداخت حق بیمه از طریق تلفن بانک

برنامه رایگان رفاه پرداخت ٬ قابل دانلود از طریق سایت بانک رفاه و همچنین اپلیکیشن کافه بازار می باشد.

با شماره گیری 84043000-021 سامانه به صورت گویا شما را راهنمایی می کند.

1- ابتدا عدد 3 را برای پرداخت قبوض انتخاب کنید.

۲- سپس برای پرداخت قبض تامین اجتماعی کلید 2 را انتخاب کنید.

۳- حالا شماره کارت 16 رقمی خود را وارد کرده و در آخر کلید ستاره را فشار دهید.

۴- شناسه برگ پرداخت را وارد کنید و دوباره کلید ستاره را بفشارید.

۵- مبلغ را به ریال وارد کرده و کلید ستاره را بزنید.

۶- در اینجا سامانه ٬ شناسه پرداخت و مبلغ وارد شده را مجددا می خواند تا در صورت صحیح بودن عدد ۱ را انتخاب کنید.

۷- حالا رمز دوم کارت خود را وارد کنید و در آخر شماره پیگیری را یادداشت کنید.

نحوه پرداخت حق بیمه از طریق دستگاه کارتخوان (P.O.S)

۱- کارت خود را در پایانه بکشید و گزینه پرداخت قبض را انتخاب نمایید.

۲- شناسه قبض را وارد کنید.

۳- شناسه پرداخت را وارد کنید.

۴- مبلغ پرداختی را تایید کنید.

۵- رمز عبور کارت خود را وارد کنید.

نحوه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق اپلیکیشن (برنامه) تامین اجتماعی من

۱- نرم افزار را دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید.

۲- با وارد شدن به اپلیکیشن به صفحه ای می روید که در بالای آن بخش { استعلام خدمات غیر حضوری} وجود دارد.
این بخش شامل : بیمه شدگان ٬ مستمری بگیران ٬ کارفرمایان٬ پرداخت حق بیمه ٬ نمونه فرم ها و پرسش و پاسخ می باشد.

در اینجا گزینه های ( بیمه شدگان - مستمری بگیران - کارفرمایان - پرداخت حق بیمه ) وجود دارد.

برای پرداخت حق بیمه کافیست بر روی گزینه پرداخت حق بیمه کلیک کنید.

پرداخت

توجه داشته باشید در حقیقت این گزینه در اپلیکیشن شما را تنها به صفحه پرداخت تامین اجتماعی هدایت می کند و واریز بیمه درون اپلیکیشن صورت نمی گیرد. پس از ورود به صفحه پرداخت کافی است شناسه برگه پرداخت و مبلغ بیمه را وارد کنید.

ما از تکرار مجددد عکس ها در اینجا خودداری کرده ایم. چرا که باقی مراحل دقیقاً مشابه با با پرداخت حق بیمه از طریق وب سایت بانک رفاه است. با استفاده از فهرست موجود در این صفحه می توانید به بخش پرداخت از طریق بانک رفاه را بیابید.

آیا میتوان بدون اجازه (اذن) همسر اول ازدواج مجدد انجام داد؟ بخش پایانی
نظرات کاربران


farhad666 -  30 آذر 1402
خیلی عالی و کامل توضیح دادید.من موفق به پرداخت با گوشی شدم.خیلی ممنون از زحمات شما.تشکر دوست عزیز

تیم محتوای احقاق -  23 اردیبهشت 1402

خوشحالیم که تونستیم به شما در پرداخت حق بیمتون کمک کنیم.


احمد -  30 آبان 1401
بسیار بسیار ممنونم از کمکتون

احمد حیدری -  30 اردیبهشت 1403
باسلام من فیش حق بیمه اینترنتی قالیبافی خانم خودرا ۹/۲۳پرداخت کردم که مبلغ را بیتر زدم وتایید شد بعداز دوروز مراجه به شعبه ودرخواست برگست مارا به اینطر ف وان طرف برج ۱۰ رفت فیش بگیره گفتن بیمه ات قطع شده لطفان کمک کنید

سکرت -  24 اسفند 1402
از چه طریق پرداخت کردین ؟ لطفا کامل توضیح بدین

سجاد -  26 بهمن 1401
خیلی خیلی ممنونم از توضیحاتتون و وقتی که گزاشتید خودشون که هیچ توضیحی نمیدن !!!

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام خواهش میکنم ... ممنون از شما که مارو همراهی میکنید


فرشید -  30 آبان 1401
سلام، رفتم شعبه تامین اجتماعی میگم شناسه عبوری که بهم دادید جهت واریز حق بیمه ارور میده و وارد نمیشه میگه نوبت بگیر، حدود سه ساعت طول کشید آخرشم فکر کردن من دنبال سابقه هستم!! با اعتراض پیش رئیس و معاون بالاخره کارم راه افتاد و اگه توضیحات خوب شما نبود پرداخت به مشکل یا با سختی همراه میشد چونکه خودشون هیچگونه پاسخگو نیستن و ممنون که در این نابسامانی تامین اجتماعی،. شما به کمک مردم می‌رسید، ممنون.

تیم محتوای احقاق -  19 دی 1401

سلام ممنون از ابراز لطفتون و اعتمادتون دوست عزیز


محمد رضا -  30 بهمن 1401
سلام تشکر از سایت خوبتون میخواستم ببینم دفترچه بیمه رو هم میشه اینترنتی درخواست داد و تحویل گرفت آخه خودشون خیلی بد برخورد میکنن معطلی هم زیاد داره اگه راهی هست بگین ممنون میشم

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام ممنون از نظر لطفتون. 

در میز خدمت الکترونیک تامین و در این صفحه اگر روی خدمات درمانی و دفترچه بیمه کلیک کنید، همچین گزینه ای رو میبینید. اما برای درخواست باید نام کاربری و رمز سایت مشاهده سوابق تامین اجتماعی رو داشته باشید. این رمز با اون رمز پنل پرداخت حق بیمه متفاوته چون اصلاً دو تا سامانه جدا از هم هستن. این رمزو باید از خود شعبه بیمه تون بگیرید.

اما توجه هم داشته باشید وچود همچین گزینه ای تو سایت تامین الزاماً به این معنی نیست که این خدمتو برای شما انجام میدن! حقیقت ما هم اطلاع نداریم واقعا صادر میکنن یا نه. اما اطلاعات لازم رو کسب می کنیم و امیدوارم در مقالات بعدی بتونیم راهنماهای جامعی برای خدمات اینترنتی بیمه بنویسیم.


مهسا -  30 آبان 1401
سلام از طریق سایت اقدام به پرداخت کردم در کادر توضیحات نوشته امکان ایجاد بدهی تا زمان وصول بدهی قبلی وجود ندارد. محدد اقدام کردم سطر جدید ایجاد شد با همین توضیحات. چطور پرداخت کنم؟ ممنونم

تیم محتوای احقاق -  08 شهریور 1402

 

زمانی که درخواست قبلی رو پرداخت نکردید و مجدد درخواست می دید با این پیام مواجه می شید.دیگه درخواست نزنید.برگردید به همون سطر آخرین درخواستتون قبل از این اخطار، یعنی همون سطری که در قسمت توضیحاتش، امکان دریافت برگه پرداخت رو دارید و برگه پرداخت رو بگیرید و پرداخت رو انجام بدید.

 

 


آوانی  -  06 فروردین 1403
سلام وقت بخیر، من هم این مشکلو دارم و سطر قبلیم صادر و در وضعیت پرداخت شده است ، چه کار باید بکنم؟

Emad -  30 آبان 1401
سلام خسته نباشید در صفحه پورتال من بجای گزینه «عملیات بیمه شدگان خاص» گزینه «عملیات لیست بیمه»رو داره و اصلا نمیشه برگه پرداخت ببینم.البته از طریق کافی نت این ماه پرداخت کردم فقط میخواستم برگه پرداخت ماه بعد ببینم که خودم پرداخت کنم و نرم کافی نت

تیم محتوای احقاق -  26 آذر 1401

سلام شما احتمالا به جای ثبت نام در پرتال بیمه شدگان خاص در سایت کارفرمایان ثبت نام کردید. توجه داشته باشید آدرس اینترنتی دو تا پنل با هم فرق داره. روی لینک زیر کلیک کنید و مراحلی رو که در مقاله اوردیم طی کنید.

https://samt.tamin.ir/


حجت‌اله‌غیبی‌قوشه‌بلاغ -  20 اردیبهشت 1402
پرداخت‌

علی اصغر زارعی  -  22 دی 1402
لطفا در مورد پرداخت حق بیمه از طریق بانک رفاه را توضیح دهید چون من پرداخت کردم ولی هنوز پرداخت حق بیمه در سایت تامین اجتماعی دریافت نشده لطفا راهنمایی کنید

تیم محتوای احقاق -  15 فروردین 1402

کی حق بیمه رو پرداخت کردید و چه زمان مشاهده سوابق چک کردید؟ معمولا چند روزی طول میکشه تا پرداختتون بشینه تو سایت مشاهده سوابق. همون روز پرداخت این انتظار رو نداشته باشید.


مسلم -  28 شهریور 1402
چرا صفحهدریافت پرگ پرداخت واسم نمیاد رالا

پ گ -  22 اسفند 1402
سلام... من از طریق عابر بانک بانک رفاه 31فروردین حق بیمه اختیاری را برای خرداد و تیر پرداخت کردم ولی هنوز در samt. Irکه چک میکنم برگه پرداخت من را گرداخت نشده اعلام میکنه.... در حالیکه تو سوابق خرداد و تیر ماه سابقه برام خورده... چرا؟

bahar -  30 آبان 1401
با سلام،در سایت قسمت ثبت نام شعبه رو وارد میکنم پیغام میده از لیست پیشنهادی شعبه را انتخاب کنید ولی هیچ لیست پیشنهادی قرار نداده برای انتخاب لطفا راهنمایی کنید که نام شعبه رو چطور وارد کنم.سپاس

تیم محتوای احقاق -  30 آذر 1401

از چه مرورگری استفاده میکنید؟ ما با کروم و فایرفاکس امتحان کردیم مشکلی نداشت. البته اول لیست رو پیشنهاد نمیده اما اگر اول اسم شهرتون رو وارد کنید، پنجره کشویی باز میشه و میتونید از بین شعب شهرتون، انتخاب کنید.


احسان غریبب -  30 آبان 1401
درود.بنده اسنپ کار مکنم و نصاب کناف هستم...مدرک فنی حرفه ای ندارم ...ایا میتونم بیممو خووم بریزم؟ثبتنام غیرحضوری کردم

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام بله می تونید، شما میتونید از بیمه خویش فرما استفاده کنید و خودتون رو بیمه کنید. اما در هر صورت برای ثبت قرار داد با بیمه باید حضوری به شعب بیمه تامین اجتماعی شهرتون مراجعه کنید. 


Emad -  30 آبان 1401
سلام خسته نباشید من خودم کارفرما هستم و میخوام حق بیمه کارگرم رو بریزم در صفحه پورتال من بجای گزینه «عملیات بیمه شدگان خاص» گزینه «عملیات لیست بیمه»رو داره و اصلا نمیشه برگه پرداخت ببینم.راستش کافی نت با شماره شناسنامه خودم برای من ثبت نام کرده و ماه اول پرداخت کرده. ببخشید طولانی شد

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام خب شما به عنوان کارفرما برای پرداخت حق بیمه کارگرانتون باید روند دیگه ای رو طی بکنید. شما باید از "ارسال لیست بیمه " استفاده کنید.

https://tamin.ir/

اینجا کلیک کنید. در پایین صفحه در قسمت میز خدمت غیرحضوری گزینه ارسال لیست رو پیدا کنید و راهنمای موجود رو بخونید و به همون ترتیب عمل کنید.
متاسفانه ما خودمون اعتراف داریم که توضیحات موجود در این صفحه در مورد ارسال لیست بیمه برای کارفرمایان ناقصه که امیدواریم در به روز رسانی های بعدی، صفحه جداگانه ای برای این موضوع بزنیم.

 


احسان -  30 آبان 1401
سلام ممنون از توضیحات عالیتون.قربان این رمز رو باید حتما از شعبه گرفت یا اینکه بدون مراجعه به شعبه میشه در این سایت ثبت نام کرد؟سوال دوم این سامانه مخصوص کارفرمایان است یا بیمه شدگان ؟ممنون

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام و ممنون از شما که ما رو همراهی می کنید.

همه مواردی که در مقاله اوردیم به غیر از آخرین تیتر مربوط به بیمه شدگانه، و رمز پنل پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان رو، بدون مراجعه به شعب میتونید از همون طریقی که تو مقاله توضیح داده شده بگیرید.

اما در مورد پنل کارفرمایان رمز رو حتما باید از شعبه تامین اجتماعی بگیرید.


چیا -  30 آبان 1401
سلام ببخشیدچطور شناسه واریز برامون صادر میشه

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

سلام قسمت ابتدایی مقاله یعنی دریافت فیش بیمه رو بخونید، نحوه دریافت شناسه واریز به طور کامل توضیح داده شده


آرمین -  30 آبان 1401
سلام خسته نباشید اول از همه متشکرم که انقدر جامع و دقیق به این موضوع پرداختید. متاسفانه خودشون جوری برخورد میکنن که انگار قراره سرپرستیه ادمو به عهده بگیرن. من جز بیمه شدگان حرف مشاغل ازاد هستم و تمام این مراحل رو هم بهشون دسترسی دارم. ولی یه روز که به شعبه کارگزاری مراجعه کرده بودم بهم گفتن بیمه رو اینترنتی پرداخت نکنین ... چون ممکنه ثبت سوابق نشه و بهتره که حضوری بیاین علاوه بر خودم به دوسه نفر دیگه هم همینو گفتن ... متاسفانه با توجه به شیوع ویروس کرونا رفتن به اینجور جاها خیلی معقول نیست ازونجایی که هیچ اعتمادی نسبت به کارکنان این مجموعه ندارم، خواستم شما در مورد صحت این قضیه راهنماییم کنید. واینکه یه سوال دیگه هم داشتم فرض کنید اگه من تا اخر این ماه (اذر) بیمه باشم (ینی ماه پیش حق بیمه رو پرداخت کردم) و برای ماه بعد مثلا ۵ دی ماه اینکارو بکنم و حق بیمه رو پرداخت کنم. ایا مشمول جریمه میشم؟ با تشکر

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

ممنون از شما بابت اعتمادی که به ما دارید.

بعد از هر پرداخت شناسه قبض پرداختی و کد پیگیری را ذخیره کنید.  اگر به پرتال مشاهده سوابق هم دسترسی داشته باشید و چند روزی بعد از پرداخت خودتون سابقه رو چک کنید، مشکلی پیش نمیاد.  

اگر این سامانه مشکلی داشته باشه از این نظر باید رسما اعلام بشه. چون تعداد زیادی ازبیمه شدگان حق بیمه رو اینترنتی پرداخت میکنن و اصلا خود سازمان تامین اجتماعی میز خدمت الکترونیک راه انداخته و سعی داره مردم رو به سمت خدمات غیرحضوری ترغیب کنه.

یه مساله دیگه هم در نظر داشته باشید کارگزاری ها بابت دادن فیش حق بیمه به شما کارمزد میگیرن. وقتی شما اینترنتی پرداخت کنید این بخش از درآمد کارگزاری ها کم میشه :)

 


رادمان -  30 آبان 1401
عالی بود واینکه یه توضیح مهم رو جا گذاشتید ؛ دوستان توجه داشته باشند حتما تأکید میکنم اگه بیمه اجباری دارید یه هفته مونده به پایان مهلت پرداخت اقدام کنید چون روزهای آخر ممکنه به حساب سازمان نشینه و اگه یه روز بگذره از مهلت باید جریمه بدید .هیچ وقت نذارید دقیقه نود باسپاس از همه

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

ممنون از اینکه این نکته یادآوری کردید ، در متن مقاله اصلی این نکته رو ذکر خواهیم کرد. سپاس از شما


حیدری -  30 آبان 1401
سلام.ممنون از توضیحات خوبتون.من سعی کردم با موبایل پرداخت کنم به همین روشی که توضیح دادین اما امکانپذیر نیست پیام میده که بدستور بانک مرکزی پرداخت مبالغ بالای ۲۰۰۰۰۰ریال مقدور نمی باشد.چرا اینطوریه؟ لطفا روش گرفتن فیش رو هم توضیح بدین برای بیمه زنان خانه دار. ممنونم

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

شما تو مرحله پرداخت با این خطا مواجه میشید این برمی گرده به کارت بانکیتون؟ رمز پویا رو فعال کردید؟

درمورد دریافت فیش هم برای زنان خانه داری که بیمه اختیاری دارن، مراحل گفته شده در ابتدای مقاله رو دنبال کنید. به طور کلی تمام کسانیه که از بیمه خویش فرما استفاده می کنن میتونن فیش حق بیمه رو از این طریق دریافت کنن.


رضا -  30 آبان 1401
سلام.من چند ماهی هست که به صورت اینترنتی فیش میگیرم و پرداخت میکردم اونم بدون مشکل.اما الان با اینکه فیش آخری رو که گرفتم از سامانه پرداخت کردم و جلوی اون سطر کلمه پرداخت شد بهمراه شناسه پرداخت و مبلغ نوشته شده و حتی سابقه پرداخت هم تو سوابقم نشسته.اما الان که برای دریافت فیش جدید اقدام میکنم،میزنه بدلیل بدهی قبلی امکان دریافت فیش جدید نیست.حتی تو جستجو هم که میزنم هیچ فیشی رو نمیاره که پرداخت نکرده باشم.ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید

تیم محتوای احقاق -  23 فروردین 1402

مجدد درخواست برگ پرداخت بدید احتمالا مشکل حل میشه اما اگر این اتفاق نیفتاد به شعبه بیمه تامین اجتماعیتون حضوری مراجعه کنید.


سیاوش بهبهانی -  30 آبان 1401
با سلام. بنده کافی نت دارم. و افرادی زیادی مراجعه میکنند جهت پرداخت فیش بیمه تامین اجتماعیشون. اکثرا هم رمز دوم ندارن و مجبورم با کارت خودم پرداخت کنم. بیچاره شدم بخدا. نمیدونم چیکار کنم. یکی یه راهی بگه تا من از این وضعیت نجات پیدا کنم.

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401
شما می تونید شناسه قبض رو برای مراجعینتون از طریق سایت بگیرید اما پرداخت رو از طریق کارتخوان یا پوز خودتون انجام بدید تا نیازی به رمز دوم هم نباشه. راهنمای پرداخت حق بیمه از طریق کارتخوان هم تو این مقاله اومده.

سلیمانی  -  30 آبان 1401
سلام و وقت بخیر ممنون از توضیحاتتون من زمانی که درخواست برگ پرداخت میزنم آخرین دوزه پرداخت زده تا کنون پرداخت اینترنتی نداشتید و درنهایت عدم صدور میزنه مشکلش چیه

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401
پیشنهاد می کنم یک بار دیگه امتحان کنید اگر همچنان همین خطا رو می داد، حضوری به شعبه تامین اجتماعیتون برای حل مشکل مراجعه کنید.

صمد خانمحمدی  -  30 آبان 1401
لطفا در مورد پرداخت حق بیمه از طریق اپلیکیشن مای تامین توصیح دهید چون من پرداخت کردم ولی هنوز پرداخت حق بیمه در سایت دریافت نشده ۲۰ روز هم گدشته

تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401

اپلیکیشن مای تامین شما رو به صفحه زیر هدایت میکنه  https://sep.shaparak.ir/Purchase/Tamin

در حقیقت پرداخت درون اپلیکیشن انجام نمیشه. اگر رمز مشاهده سامانه سوابق رو دارید اونجا رو چک کنید اگر دیدید تو مشاهده سوابق هم بیمه ماهی که پرداخت کردید، ننشسته، با کد پیگیریتون به شعبه بیمتون مراجعه کنید.


تیم محتوای احقاق -  30 آبان 1401
اپلیکیشن مای تامین شما رو به صفحه زیر هدایت میکنه  https://sep.shaparak.ir/Purchase/Taminدر حقیقت پرداخت درون اپلیکیشن انجام نمیشه. اگر رمز مشاهده سامانه سوابق رو دارید اونجا رو چک کنید اگر دیدید تو مشاهده سوابق هم بیمه ماهی که پرداخت کردید، ننشسته، با کد پیگیریتون به شعبه بیمتون مراجعه کنید.

فرهاد -  30 آبان 1401
سلام ممنون از توضیحتون . من اول ابان ۱۴۰۰ درخواست قبض شش ماهه دادم و پس از صدور از سایت از طریق درگاه بانک زفاه با وارد کردن مبلغ و شناسه قبض و اطلاعات کارتم پرداخت کردم و عملیات موفق درج شد امروز ۵ ابان هنوز توی سایت میزنه عدم پرداخت میخواستم ببینم امکان داره اشتباهی حق بیمه کس دیگه رو داده باشم ؟ میشه مبلغ و شناسه قبض برای دو نفر یک جور باشه ؟ ممنون اگه راهنمایی کنید با کد رهگیری که دارم چجوری پیگیری کنم ؟

پژمان زبده -  30 آبان 1401
سلام من بیمه مشاغل ازاد رد میکنم و همیشه حق بیمه رو از پروفایل خودم نه سایت مشاهده سوابق و از طریق همون بانک رفاه که زیر هز فیش پرداخت هست پرداخت میکنم و بلافاصله تو پروفایل پرداخت شده نمایش داده میشه اما اینبار فیشو با درگاه اینترنی ملت و از همون پروفایل خودم پرداخت کردم با موفقیت پرداخت شد اما الان ۴ روزه که تو پروفایل من هنوز پرداخت نشده نمایش میده اگه میشه راهنمایی کنید لازم به ذکره که من شناسه بانک ملت رو برای پرداخت استفاده کردم

مرتضى قاسمى روشن -  22 اسفند 1401
من نتونستم تو سايت ثبت نام كنم (بعد طى مراحل سيستم ميگفت اطلاعات مغايرت داره ) حالا ميخوام حق بيمه ام رو پرداخت كنم ، چيكار بايد بكنم؟

مجید  -  11 اردیبهشت 1402
مشکل برای پرداخت انتقال به بیمه

رقیه ملک محمدی  -  28 آبان 1402
صابقه

چالاک -  06 فروردین 1403
سلام. پرداخت از طریق پوز چجوریه؟ فیش حق بیمه شناسه قبض و پرداخت نداره ک. فقط شناسه داره و مبلغ. ممنونم

سبحان -  18 خرداد 1402
سلام من رفتم یک ماه رو پرداخت ولی دوباره بازم رفتم درخواست دادم الان ۴ تا جستجو باز شده چیکار کنم برام مشکلی پیش میاد

خراسانی -  18 خرداد 1402
من نتونستم وارد سایت بشم و الان حق بیمه بهمن را طبق گفته خودشون یکروز بعد میشه پرداخت کرد. یعنی بیمه بهمن ۹۹را اول فروردین ۱۴۰۰ پرداخت کرد. پس چرا فیش را نمیده؟ میدونید چکار کنم ؟

سارا -  18 خرداد 1402
با سلام من اشتباها دو تا برگه پرداخت یکی ۶ ماهه و یکی ۱ ماهه برای خودم صادر کردم .‌یک ماهه رو پرداخت کردم ولی تو صفحه نمیاد .‌حالا چطور اون برگه ۶ ماهه رو از روی صفحه پاک کنم

فرشید -  18 خرداد 1402
سلام دوستان من وقتی که درخواست حق بیمه 3 ماه دادم مبلغ فقط 75 هزار تومنه!!!در صورتی که دفعات قبل یک میلیون و هشتصد بود!!!مشکل از کجاس؟

محمدرضا -  18 خرداد 1402
سلام ممنون بابت توضیحاتتان اما من وقتی میخوام فیش را دریافت کنم. وقتی تعداد ماه ها را وارد میکنم و ثبت درخواست را میزنم . ارور زیر را بهم میده " امکان ثبت درخواست به دلیل مشخص نبودن شماره بیمه کاربر وجود ندارد." در صورتی که من موقعه ثبت نام شماره بیمه و همه چیزمو کامل وارد کردم پشتیبانی چیزی اون سایته نداره که اطلاع بدم بهشون؟

سیما میرشجاعیان -  18 خرداد 1402
سلام من از روش بانک رفاه استفاده کردم پرداخت شد هم در لیست ثبت شده اما پیامکی از طرف بیمه نیومد و بیمه درمانی هم تمدید نشده

مرتضی -  18 خرداد 1402
من فیش حق بیمه میزنم میزنه عدم صدوربدهی درجاکه برج ۱۲و۱پرداخت کردم اگه آخرسال بایدماوتفاوت پردخت کنیم

هادی -  18 خرداد 1402
سلام من فیش بیمه رو اینترنتی پرداخت کردم ولی بعداز ۴۸ ساعت هنوز به حساب تامین اجتماعی ننشسته من باید چکار کنم وچقدر طول نیکشه تا بره به حساب تامین اجتماعی

محمد -  18 خرداد 1402
انقدر داغونه سیستمش که با ۱۶ روش هم نمیشه من فیش‌دستمه روش‌نوشته باید ثبت ماشینی بشه بانک‌میگه ثبت ماشینی نمیخواد دستگاه atm شناسه پرداختش رو قبول نمیکنه…. به نظرم مدیران تامین اجتماعی یه سری پیرمرد عقب افتاده هستن که اطلاعاتی راجع سال ۲۰۲۱ و روش زندگی مردم ندارن…. هنوز دنبال ثبت ماشینی با پرینتر سوزنی هستن

شیرزاد -  22 اسفند 1401
گزینه شعبه تامین اجتماعی غیر فعال است و جلو تر نمی رود چیکار کنم

قادر -  23 فروردین 1402
به هیچ وجه پرداخت حق بیمه ازطریق تلفن همراه مقدور نمی باشد

حیدری -  22 اسفند 1401
سلام من همیشه از طریق کارگزاری بیمه بصورت سه ماهه حق بیمه خودم رو پرداخت میکردم.این بار از طریق سایت پرداخت کردم.مشکلی که هست اینکه من میخواستم سه ماه بهار رو پرداخت کنم.ولی برای من از تاریخ همان روز به بعد رو حساب کرد و پرداخت کرد.یعنی من ۱۲ خرداد که به سایت مراجعه کردم نتونستم برای فروردین،اردبهشت و خرداد واریز کنم،برای ۱۲ خرداد تا آخر مردادماه رو حساب کرد در صورتیکه اگر به کارگزینی مراجعه میکردم سه ماه بهار رو می‌تونستم پرداخت کنم. حالا برای دو ماه فرودین و اردیبهشت که خالی مونده باید چیکار کنم؟

محمد ک -  07 خرداد 1402
دروغگوها! اصلا به هیچ وجه هیچ کس نمیتونه شناسه پرداخت دریافت کنه. بخاطر اینکه بریم حضوری هربار۱۰۰۰۰تومان بدیم

محمودجعفری پور -  22 اسفند 1401
اقا چرا اصلا برخورد مناسبی ندارن کارکنان تامین اجتماعی اصلا چیزی بلد هم نیستن که راهنماییت کنن فقط حقوق مفت میگیرن من از اردیبهشت ماه دارم میرم برای یه نامه عفو جرایم همش میگه برو 25روز دیگه بیا حالا چندین بار رفتم اگه جایی هست شکایت کنیم که واقعا رسیدگی کنن معرفی کنین وگرن خیلی اذیت میکنن

ونوس -  22 اسفند 1401
سلام و وقت بخیر من بیمه این ماه ام رو پرداخت کردم. اما یه بیمه عقب افتاده ( یک ماه) دارم مال سال قبل. الان چطوری باید اونو پرداخت کنم؟ میزنم دریافت برگه و اینا... میگ شما بیمه اتونو پرداخت کردین. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

emad -  22 اسفند 1401
با سلام، میخواستم بدونم چقدر زمان میبره تا پرداختی حق بیمه از طریق سایت تامین اجتماعی تو حساب سابقه بشینه؟؟تاریخ 1400/05/02 واریز کردم و موفق هم بود اما هنوز تا صبح 1400/05/04 توی سابقم نیومده ممنون میشم اینو پاسخ بدید با تشکر و راهنمایی های عالی و کاملتون

محمد -  22 اسفند 1401
سلام من تازه ثبت نام کردم در قسمت مشاغل آزاد و حق بیمه خودم رو هم از قسمت پرداخت حق بیمه مشاغل آزاد سایت وارد کردم و بعد هم برام سابقه نوشته اما الان تو سایت برگ برداخت رو برام نمیاره

ساسان کریمی -  22 اسفند 1401
سلام وقت بخیر پرداخت از طریق پرتابل سازمانی تامین اجتماعی برای مبلغ حق بیمه بالای ۱۵۰ میلیون تومن امکان پذیر آیا یا باید به بانک مراجعه کنم حتما با تشکر

محمد امیری -  22 اسفند 1401
با سلام خدمت شما. یک سوالی از خدمتتون داشتم. من امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ رفتم کارگزاری بیمه و برای خودم بیمه مشاغل حرف آزاد رو ثبت نام کردم. حالا که میخوام از سایت برگ پرداخت بیمه رو بگیرم همش ارور عدم صدور میزنه و مینویسه که به شعبه تامین‌اجتماعی مراجعه کنید. میخواستم بدونم دلیل این ارور چیه با اینکه من تازه یک روز هم نیست خودم رو بیمه مشاغل آزاد کردم؟

آوانی  -  22 اسفند 1401
من درخواست برگ پرداخت یکماهه دادم ارور میده که تا زمان عدم پرداخت بدهی قبلی امکان صدورش وجود ندارد در صورتی که من سطر قبلی فیشم رو پرداخت کردم ، من همیشه درخواست سه ماهه میدادم ولی این سری یکماهه دادم ممکنه ارورش مال این باشه؟

فاطمه جعفری  -  22 اسفند 1401
ببخشد قیمت بیمه چقدره

azizimahdi41404@gmail.com -  22 اسفند 1401
سلام برای پرداخت بیمه مثل همیشه از طریق کروم و فایر فاکس داخل پرتال تامین شدم بعد از زدن رمز متاسفانه سمت راست که یک سری گزینه بود هیچ کدوم ظاهر نبود که بتونم فیش واریزی جهت بیمه رو دریافت کنم. لازم به ذکر است که دفعه ی قبلش چون فیش گفته بودم و هنوز پرداخت نشده بود پس از پرداخت توی پیش نمایش پرداختی مشخص شد که باید بدهی ماه قبل رو تسویه کنم بر همین اساس پس از پرداخت کردن برای ماه جدید اقدام کردم که متاسفانه برام فیش صادر نشد و از دفعه ی بعد هم که خواستم وارد سایت بشم مشکلی در ورود به سایت نداشتم ولی پس از ورود به پرتال تامین در سمت راست بالا هیچ گونه گزینه ای نتونستم انتخاب کنم . البته گفتم شاید فایر فاکس یا کروم دستگاه لپتاپ مشکل داشته باشد با گوشی اندروید هم وارد شدم ولی هنوز بعد از چند روز به همین منوال هست لطفا راهنمایی کنید چه شکلی فیش دریافت کنم

حسین خزایی -  22 اسفند 1401
سلام.‌اگر حق بیمه یک ماه رو اشتباهی دوبار پرداخت کنیم چاره چیه؟چطوری پیگیری کنیم که پول برگرده به حساب؟

امیرعابدی کلهری -  22 اسفند 1401
باسلام؛ من میخواهم حق بیمه خود را از طریق کارتخوان وارد کنم. و نمیدانم شناسه قبض و شناسه پرداخت و مبلغ را از کجا بایستی دریافت کنم لطفا راهنمایی فرمایید.باتشکر عابدی

معصومه مروتی -  22 اسفند 1401
سلام خسته نباشید من می خوام حق بیمه ام رو پرداخت کنم وارد که میشم هیچ کدوم از گزینه ها برگ پرداخت و...واسه انتخاب وجود نداره تا به حال همچین مشکلی نداشتم ممنون میشم راهنمائی کنید

هاشمی -  22 اسفند 1401
در قسمت درخواست برگ پرداخت نام و نام خانوادگی و نام شعله نمیاد و نمیشه وارد مرد اطلاعات رو

هاشمی -  18 خرداد 1402
درخواست برگ پرداخت ای رو نشون میده امکان ثبت درخواست به دلیل مشخص نبودن شماره بیمه کاربر وجود ندارد

مهدی اصلاحی -  18 خرداد 1402
پرداخت هزینه بیمه

رمضانعلی -  18 خرداد 1402
چرا سایت قسمت پرداخت مستقیم دیگه نداره ؟

کامیار -  18 خرداد 1402
سلام من بیمه خویش فرمادارم فیش ۶ ماهه رو گرفتم ولی میخوام پرداخت نکنم وبجاش ۳ ماهه بگیرمکه تا امروزصاف کنم چون قرارهجایی کار کنم که بیمه میکنه ونمیخوام ۳ ماه بعدموخودمواریز کنم، چطور فیش قبلی رو کنسل کنم وجدیدبگیرم؟

مهران -  18 خرداد 1402
با سلام و احترام لطفا در مورد ارسال ليست بيمه آبان 1400 توضيح ميدين؟ چون قبلا از طريق آدرس https://samt.tamin.ir/ ارسال ميكرديم و از اين ماه عنوان شده ك از ادرس eservices.tamin.ir ارسال كنيم

هادی -  18 خرداد 1402
لطفا بهم بگین چطور باید وقتی وارد سایت https://samt.tamin.ir/ شدم وارد صفحهی کاربری خودم بشم چون بعد ورود نام کاربری و رمز وقتی بخوام وارد صفجهی خودم بشم میگه ورود ناموفق آیار مرورگر خاصی میخواد چون من نام کاربری و رمز عبور رو از خود تامین اجتماعی گرفتم و میدونم درست هستن ولی وارد نمیشه موندم چرا

محمد سواعدی -  18 خرداد 1402
با سلام بنده درخواست فیش دادم با اینکه فیش برج 9 1400 رو داشتم منتظر بودم سامانه برج 10 رو بده به من ولی متاسفانه پرش کرد به برج 11 الان لنگ برج 10 هستم و نمیدونم فیشش رو چطور بگیرم

سینا -  18 خرداد 1402
سلام؛ من از سایت تامین اجتماعی برگه‌ی پرداخت دریافت کردم و الان می‌خوام با اپلیکیشن "سکه" که مربوط به بانک ملت هست پرداخت رو انجام بدم. درون اپلیکیشن، "شناسه‌ی واریز" از من می‌خواد و روی برگه‌ی پرداخت هم دو تا شناسه وجود داره! کدام شناسه رو باید وارد کنم؟ "شناسه بانک ملت" رو وارد کنم و یا "شماره شناسه برگ پرداخت" رو وارد کنم ؟ قبلا که با دستگاه عابربانک ملت پرداخت می‌کردم "شناسه بانک ملت" رو می‌زدم ولی نمی‌دونم الان به صورت اینترنتی کدوم رو باید بزنم.

حجت بیگ زاده  -  18 خرداد 1402
من با خود پرداز پرداخت کردم ولی توی سایت پرداخت نشده نشون میده

حسین فضلی -  18 خرداد 1402
باسلام وعرض ادب بنده فیش شهریور مهر آبان رایکجا دریافت کردم ولی چون مشکل مالی داشتم نتوانستم به موقع پرداخت کنم وهمه فیشهارا آبان پرداخت کرده ام ولی درسوابق شهریور قیدنشده است لطفاعلت وکجا پیگیری کنم راهنمایی کنید.ممنون.

امیر -  18 خرداد 1402
سلام، من با مشخصات کارگاه خودمون وارد میشم اما اون بالا سمت راست گزینه "عملیات بیمه شدگان خاص" وجود نداره و نمیتونم برگ پرداخت رو صادر کنم، لطفا راهنمایی کنین

Ali -  18 خرداد 1402
سلام.کارفرما گفته مثلا حقوق من xتومان است و بیمه ندارد اما 1ماه بعد بیمه میکند و 7درصد حق بیمه را از xتومان کم میکند و این حقوق رو پرداخت میکند. مزایای مستمر حقوق هم باید به کارگر پرداخت کند یا اختیاری است؟یعنی حقوق xتومان بعد از بیمه شدن باید چیزی به آن باید اضافه شود یا همان میماند؟

مهرداد -  18 خرداد 1402
سلام وقتتون بخیر خواستم بپرسم پرداخت حق بیمه به غیراز کارت رفاه باشه چند روز طول می‌کشه در سیستم سوابق ثبت بشه؟ وقت کارات رفاه باشه چند روز؟و اینکه روزای تعطیل هم جز اون چند روز حساب میشه یاخیر؟

پورحسن -  18 خرداد 1402
لطفا راهنمایی بفرمایید که چه جوری میشه فیش پرداخت حق بیمه های توافقی را بدون مراجعه به مراکز کارگزاری های تامین اجتماعی از طریق اینترنتی گرفت؟

سکرت -  18 خرداد 1402
این برنامه تامین اجتماعی من که دزدی رسمیه واسه دیدن سابقه یا پرداخت ماهانه بیمه باید اولش صد هزار تومان یا الان مثلا پنجاه هزار تومن تخفیف دادن به حسابشون بزنی بگو پول زور بده دیگه چرا مردم رو خر فرض کردین !!!!!!!!!!

عشقولی -  18 خرداد 1402
واقعا عالی بود من که لذت بردم. ایکاش نسخه پی دی اف آموزش پرداخت اینترنتی را برای دانلود هم بارگذاری کرده بودید.

زینب -  22 اسفند 1401
سلام من از طریق خود سایت تامین اجتماعی حق بیمه رو پرداخت کردم ،چقدر طول میکشه تو خود سایت از پرداخت نشده به پرداخت شده تبدیل بشه وضعیتش

سروش  -  08 دی 1401
سلام من ازخرداد1400 قراردادجدید بستم وپرداخت به صورت آنلاین هس میخواستم یه جورباشه که فیش بگیرم ببرم اون سازمانی که کارمیکنم یه دصدیشو به برگردونه کارگذاری هم رفتم میگه ورژن جدید پرداخت آنلاین هس واون جایی هم که کارمیکنم میگه باید فیش بگیری وپرداخت کنی تامایه دصدیشو بهت برگردونیم میشه راهنمایی کنید لطفا

علی کریمی  -  08 دی 1401
پرداخت بیمه

محسن قاسمی -  05 اردیبهشت 1402
در آپ رفاه پرداخت امکان پرداختهای بیش از 200،000 تومان وجود ندارد این یعنی تقریبا هیچ حق بیمه ای قابل پرداخت با این آپ نیست لطفا پیگیری کنید که رفع عیب بشود آپ بسیار خوبی است ولی با این خصوصیت عملا بلااستفاده میباشد چون حق بیمه زیر 20،000 تومان نداریم ممنون

محسن قاسمی -  08 دی 1401
مدتی است که امکان پرداخت آنلاین حق بیمه از سایت samt.tamin.ir نیز امکان پذیر نیست و پس از کسر از کارت پرداخت کننده ، تراکنش ناموفق میزند و پس از حدود نیمساعت وجه به حساب برگردانده میشود و این مطلب کار پرداخت حق بیمه آنلاین را عملا ناممکن کرده و تنها گزینه ممکن الان پرداخت از طریق ATM رفاه میباشد لطفا اگر میتوانید پیگیر باشید تا اصلاح شود و جمع زیادی را کمک کنید ممنون

خالد -  08 دی 1401
سلام من هرکار میکنم نمیتونم شناسه قبض بگیرم به قسمت پرداخت که میرم یکسره بع درگاه بانک میره

الهام ميرزايى -  08 دی 1401
سلام وقت بخير شناسه ى واريز و مبلغ پرداخت براى هر ماه متغييرِ .من چطور ميتونم شناسه و مبلغ رو براى هرماه بدونم

حنا اسماعیلی -  22 اسفند 1401
من نمیتوم توی سایت samt.tamin ثبت نام کنم . همه مراحل رو میرم ولی پیام خطای نامشخص میاد

حمیدرضا -  22 اسفند 1401
سلام بسیار ممنون

پیمان -  22 اسفند 1401
سلام من از طریق بانک رفاه منو به سایت سامان کیش وصل کزد شماره شناسه پرداختو زدم و رمز پویا و اینا . اهرش تایید زد و کد ره گیری داد اما به حساب بیمه تامین اجتماعیی ننشسته . چی کار کنم ؟

حسن نعیمی -  22 اسفند 1401
با سلام من حق بیمه درمانی را واریز کردم ولی برای پرداخت حق بیمه که همیشه از این سایت پرداخت می کردم برگه پرداخت صادر نمیشه

جليل -  22 اسفند 1401
سلام فيش پرداخت رو از كدوم قسمت دريافت كنم تو برنامه سال 1401 اين قسمت رو نمي تونم پيدا كنم

حسین نیکخو  -  22 اسفند 1401
پراخت بیمه ازطرق تلفن هماه

پیشخوان -  22 اسفند 1401
سلام.مگه تامین اجتماعی شناسه قبض میده که از طریق کارتخوان بخوای پرداخت کنی؟ یه دونه شناسه پرداخته دیگه..

فرنگیس -  22 اسفند 1401
درود برشما قبلا خودم از طریق اینترنت فیش و شناسه پرداخت دریافت میکردم امروز سایت سمت مرا نمی شناسد. میگوید ۷ مرتبه ورود ناموفق لطفا راهنمایی بفرمایید.

مهدی عابدی  -  22 اسفند 1401
سلام ایا خودم میتونم برگه حق بیمه رو بگیرم و به کارگزاری مراجعه نکنم ؟

بیمه -  22 اسفند 1401
چرا مینویسه شماقادربه دریافت فیش نیستید و به شعبه مراجعه کنید؟؟؟

بهنام -  30 آبان 1401
سلام من طبق راهنمایی شما وارد سایت شدم برای دریافت فیش تامین اجتماعی اما وقتی تعداد ماه رو برای دریافت فیش وارد میکنم این پیغام"امکان ثبت درخواست به دلیل مشخص نبودن شماره بیمه کاربر وجود ندارد" نمایش داده میشع باید چکار کنم؟؟؟

علی -  08 دی 1401
سلام وارد پورتال سازمان تامین اجتماعی شدم اسم منو میاره ولی منوی بیمه شدگان خاص و درخواست برگ پرداخت رو میزنم خطای 404میاد و مشخصات برگه پرداخت نمیاد چکار کنم

اکبر -  08 دی 1401
سلام من بیمه رواینترنتی ۶روزپیش پرداخت کرده ام ولی هنوزاعتباردفترچه ندارم چه کارکنم

مهران  -  22 اسفند 1401
با همون درگاه پرداخت پردم‌از حسابم کم‌شد ک‌تایید نشد .چکار کنم

سمیرا -  08 دی 1401
سلام ممنون از توضیحات شما من بیمه با عابربانک پرداخت کردم دستگاه به من رسید نداد ولی پیام کسرازحساب اومد چطوری میتونم به رسید دسترسی داشته باشم؟ مممنون از پاسخ گویی

زینب -  30 آبان 1401
سلام من ماه قبل پرداخت از سایت میخاستم انجام بدم نشد درخواست هم زدم این ماه میخام انجام بدم عدم صدور میزنه ماه قبل رفتم خود دفتر بیمه پرداخت کردم میشه راهنمایی کنید ؟ از طریق خود پرداز باید خودمون شناسه واریز از سایت بگیریم چجوریه ؟

حسین.رحمانی -  30 آبان 1401
مسیری

صمیمی -  30 آبان 1401
با سلام،من چند ساله بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعیم و همیشه آنلاین پرداخت میکردم فیشمو،حدود ۱سال نتونستم پرداخت کنم دوباره قرداد جدید نوشتم،صفحه کاریم هست ولی میخوام پرداخت کنم میزنه شما نمیتونین آنلاین پرداخت کنبن به شعبه مراجعه کنید،شاید یکی نتونه همش به شعبه مراجعه کنه،چیکار کنم که بتونم آنلاین پرداخت کنم؟

محمد حسینی -  12 آبان 1402
با سلام من بجای شناسه پرداخت شناسه بانک ملت وارد کردم باید چیکار کنم؟ ایا مشکلی پیش میاد؟

هانیه ذهب زاده  -  08 دی 1401
من نمی‌توانم وارد سایت بیمه بشم و شناسه پرداخت بگیرم. از کجا میتوانم شناسه پرداخت رو داشته باشم؟

نعمت امیری -  22 اسفند 1401
سلام وقت بخیر ببخشیدمن همیشه فیش بیمه رو ازطریق تلفن بانک رفاه پرداخت میکنم اینماه خواستم پرداخت کنم ولی چرا خطشون همش اشغالی میزنه هیچوقت اینطورنبود آیاخط تلفن بانک رفاه تغییرکرده،بنده بااین خط۰۲۱۸۴۰۴۳۰۰ پرداخت میکردم

علی -  22 اسفند 1401
۲۶ .۹ من قبض بیمه آذر ۱۴۰۱ رو ازدرون سایت پرداخت کردم ولی هنوز برایم ردنشده چرا

علی جان -  22 اسفند 1401
سلام ۲۶ .۹. من قبض آذر ۱۴۰۱ رو ازدرون سایت تامین اجتماعی پرداخت کرده ام اما هنوز برایم ردنشده است. چرا

مهدی دادگر -  22 اسفند 1401
سلام چطور میتوان فهمید که یک قبض حق بیمه پرداخت شده است آیا در سایت ESERVICE چنین راهکاری گنجانده شده است ؟ ممنون میشوم راهنمایی کنید حق بیمه کارگاه مربوط به برج 7 را با اینترنت بانک رفاه پرداخت کرده ام از حساب نیز کسر شده ولی نمید انم در کجای سایت ESERVICE با ید چک کنم که پرداخت شده است ؟

هومن مرامی -  22 اسفند 1401
با سلام چطور میشه از طریق دستگاه کارتخوان بیمه رو پرداخت کرد با توجه به اینکه در برگ بیمه فقط یک شناسه پرداخت وجود داره در حالی که در کارت خوان شناسه قبض و شناسه پرداخت نیاز هست شناسه قبض و شناسه پرداخت در برگ بیمه کدام ها هستند ممنون

مصطفی پیرزاده روزبهانی -  22 اسفند 1401
سلام خسته نباشید ببخشید من بیمه تامین اجتماعی داشتم توی یه کارگاهی که کار میکردم بیمه کرد حال دیگه اونجا کار نمیکنم میخوام خودم بیمه بریزم باید چیکار کنم

مهدی دادگر -  22 اسفند 1401
سلام بنده بیمه شده اجباری تامین اجتماعی از طریق یک کارگاه تولیدی هستم در سال 1402 بنده با سابقه 30 سال تمام و 54 سال سن بازنشسته خواهم شد . کارگاه مزبور تمایلی به ادامه همکاری با بنده بعد از بازنشستگی ندارد و خودم نیز مایل به ادامه کار بعد از بازنشستگی نیستم . با توجه به لایحه بودجه 1402 آیا 2 سال اضافه سنوات در مورد بنده اجرا خواهد شد ؟

علی رضایی -  22 اسفند 1401
سلام و دروود با تشکر از توضیحاتتون؛ با دستگاه پوز نمیشه قبض بیمه تامین اجتماعی وارد کرد شناسه قبض و وشناسه پرداخت بایستی داشته باشیم؛ بنده کافینت دارم و بیشتر مشتریان هم رمز دوم کارت بانکی ندارن که آنلاین پرداخت کنم

ابوالفضل  -  11 اردیبهشت 1402
سلام وقت بخیر فیش ماهی که گذشته رو چطوری بگیرم نمیاره لطفا تا وقتش تموم نشده راهنمایی کنید من شهرستانم شعبه ما تهرانه

مهدی صحرای -  11 اردیبهشت 1402
سلام چرا با همراه بانک گشاورزی نمیشه پرداخت کرد اگه میشه توصیح دهید چگونه؟

نام نام خانواده گی آقای حمبدرضاروستابی -  18 خرداد 1402
قمیت بیمه شده گام خاص پرداخت حق مشامشل آزاده

رقیه کلاله ای -  18 خرداد 1402
بیمه تعمین اجتماعی را پرداخت کنیم

میرزا زمانزاده -  01 بهمن 1402
قسط سربازی