تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی به منظور ایجاد رفاه و حمایت از حقوق کلیه کارکنان کارخانه ها، اداره ها و سازمان ها و ... به وجود آمد و با هدف رفاه همه مردم، از جمله کارگران، کارمندان و مزد بگیران و حتی کارفرمایان در حال خدمت به مردم است و با ایجاد بیمه همگانی تعهداتی را در قبال بیمه شدگان داراست.

ارسال اینترنتی لیست بیمه تامین اجتماعی(راهنمای جامع تصویری)

بهتر است بدانید پس از ثبت شرکت یا راه اندازی واحد صنفی جدید، کارفرما باید حداکثر در مهلت قانونی 15 روزه با مدارک لازم به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کرده و درخواست ثبت نام کد کارگاهی را ارائه نماید.توجه کنید که شما باید با توجه به محل فعالیت خود به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

همراه با فایل صوتی 03 دی 1399 , تیم احقاق

احتساب خدمت سربازی در سوابق بیمه

خدمت سربازی یکی از بحث برانگیزترین مراحل زندگی هر مردی است. از سختی های دوران خدمت تا مشکلات مالی برای سربازان و حقوق و مستمری سربازی و در نهایت بیمه دوران خدمت که آیا در بازنشستگی منظور می شود یا خیر؟

همراه با فایل صوتی 27 اردیبهشت 1399 , مهدیس گودرزی

7 روش پرداخت بیمه تامین اجتماعی | 2 روش دریافت فیش بیمه (راهنمای قدم به قدم)

ایستادن در صف طولانی کارگزاری های بیمه برای دریافت قبض و پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی کاری خسته کننده و حوصله سر بر است. اگر شما هم با ما در این مورد هم نظر هستید، حتما به دنبال روشی برای پرداخت غیرحضوری حق بیمه تامین اجتماعی خود هستید. تمامی روش هایی را که می توانید به صورت غیرحضوری قبض بیمه خود دریافت و آن را پرداخت کنید، در اینجا جمع کرده ایم.

همراه با فایل صوتی 30 فروردین 1399 , تیم احقاق