شکایت از موسسه تشریفات عروسی به علت کلاهبرداری

شکایت از موسسه تشریفات عروسی به علت کلاهبرداری

سلام بنده مبلغ 10میلیون تومان به یک تشریفات جهت انجام مراسم عروسی دادم که ایشون عضو صنف خودشون هم نیست و بدون مجوز فعالیت میکنه .بعد از شیوع ویروس کرونا مراسم عروسی ما کنسل شد و با توجه به کرونا و تاکید استانداری و صنف انبارداران مبنی بر بازگرداندن پول ایشان حاضر به مسترد کردن پول اینجانب نیست و بدون اطلاع من دفتر خودشون هم عوض کردن و آدرس هم به بنده اعلام نمیکنن فقط میدونم که دفتر جعلیشون تو کجا بوده حالا میخوام به عنوان کلاهبردار و گرفتن ضرر و زیان پولم از ایشون شکایت کنم قرارداد ما اوایل اسفند 98 ثبت شده ولی اسم ایشون هم جعلی هست ممنون میشم راهنمایی کنین در خصوص تنظیم شکایت و کجا باید از ایشون شکایت کنم ؟

تعداد پاسخ ها 2


سلام در ابتدا لازم است بیان نمایید که این ده میلیون را ازچه طریقی به ایشان پرداخت نموده اید. ایا فیشی مبنی بر پرداخت پول دارید یا به صورت نقدی پرداخت نموده اید بدون هیچگونه مدرکی ؟

بطور کلی شما میتوانید با توجه به جعلی بودن اسم تحت عنوان کلاهبرداری شکایت کیفری کنید و از دفتر خدمات قضایی شکایت خود را ثبت کنید

با سلام ... اگر مبلغ 10 میلیون رو از طریق کارت به کارت به حساب ایشان واریز کرده اید به بانک خود مراجعه و اطلاعات حساب طرف را به دست آوردید و نسبت به ان دادخواست مطالبه ی وجه نمایید.