وکالت

مشاور و مشاوره حقوقی

یک مشاور حقوقی و وکیل کیفری با کیفیت بالا، تلاش‌ می‌کند که به طور مداوم از موضوع مورد نظر شما مراقبت کند و به شما تضمین‌ می‌دهد که به مزایا و سود لازم برسید.

همراه با فایل صوتی 28 آبان 1401 , تیم احقاق

آموزش ثبت نام در ثنا ( همراه با عکس )

ارائه خدمات الکترونیک قضایی، از طرح‌های مهم دستگاه قضایی می‌باشد که مورد توجه مدیران عالی دستگاه قضایی است.به موجب ماده ۱۷۵ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۲ قوه قضائیه موظف است اوراق قضائی را با استفاده از سامانه‌های الکترونیکی یا مخابراتی ابلاغ نماید. پس ٬ از این بابت سامانه ثنا راه اندازی که شد که در راستای کاهش حجم جمعیت مراجعان به شعب دادگستری جهت ثبت شکایت ، پیگیری و ارائه دادخواست ها ، پیگیری و ارائه اظهارنامه ها ، محاسبه هزینه دادرسی و ... در دستور کار قوه قضاییه خدماتی را ارائه دهد.

همراه با فایل صوتی 23 آذر 1399 , تیم احقاق

چند نوع وکیل داریم؟

وکیل دادگستری با داشتن پروانه‌ی وکالت معتبر نسبت به استیفای حقوق موکلش اقدام می‌کند یا از اتهامات منتسبه‌اش دفاع می‌نماید.وکالت در دادگستری عناوین مختلفی دارد که در این مقاله به بیان آنها خواهیم پرداخت.

همراه با فایل صوتی 23 دی 1398 , مهدیس گودرزی

آیا با مفهوم وکالت اشنایی دارید؟

طرح و اقامه دعوی یا دفاع از آن در دادگستری علاوه بر داشتن دانش حقوقی مستلزم دارا بودن مهارتی است که در بستر زمان و با ممارست بوجود می آید و عدم آشنایی به این علم وفن موجب خواهد شد یا اصل حق قابل مطالبه و استیفاء نباشد و یا دست کم احقاق آن با معطلی و اطاله مواجه گردد.وکالت را در لغت می‌توان واگذار کردن یا تفویض کردن نیز تعریف کرد.

همراه با فایل صوتی 17 دی 1398 , مهدیس گودرزی